Kurumsal E-Posta Nedir? Ne İşe Yarar?

Gelişmiş posta kutusu güvenliği HOSTAPOT tarafından e-mail hosting hizmeti verilmektedir. Posta kutunuzu üst düzey antivirüs ve istenmeyen posta önleme araçlarıyla güvende tutuyoruz. Virüslere ve diğer online tehditlere karşı ekstra bir koruma katmanı elde etmek için birinci sınıf virüs koruması kullanıldığını belirtmek isterim.

ISO sertifikalı veri merkezlerimiz katı veri gizliliği düzenlemelerine uygundur ve tüm e-postalarınız otomatik olarak SSL / TLS şifreleme ile korunur. Adınızı tanıtın başkasının değil, İşletme adınızla eşleşen bir iş e-posta adresi oluşturmak, müşterilerinizin sizi hatırlamasını kolaylaştırarak markanızı güçlendirir. Ayrıca müşterilerin, gmail veya hotmail gibi ücretsiz sağlayıcılardan ziyade profesyonel e-posta adreslerinden gelen e-postaları açma olasılığı daha yüksektir. Ayrıca işletmenizin destek@işletmeniz.com veya satış@işletmeniz.com gibi farklı bölümleri için fazladan adresler oluşturabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz tüm özellikleri içerir. Tüm e-posta ürünlerimiz tüm cihazlarınızda senkronize edilir, e-posta iletme özelliğine sahiptir ve ihracat desteği ile standart olarak gelir. Ayrıca ücretsiz eşleşen bir alan adı ve her zaman popüler olan .com dahil olmak üzere seçtiğiniz alan adı uzantılarına sahip olacaksınız.

Bir iş e-posta adresiyle adınızı unutamayacakları bir markaya dönüştürün.

HOSTAPOT’ta destek önemlidir”Yönlendirmeyle ilgili sorularınız mı var? ”
Standart 7/24 destek ekibi tarafından desteklenen Kişisel Danışmanınız, e-posta yönlendirme ve daha fazlası gibi konularda tek iletişim noktanızdır. Bu hizmet müşterilerimiz için ücretsizdir.

HOSTAPOT’tan E-posta Arşivleme, yalnızca e-postaları kurtarmanıza yardımcı olmakla kalmaz, daha da önemlisi, kötü niyetli veri ihlalleri veya kazayla veri kaybı zamanlarında işletmenizin normal şekilde çalışmaya devam etmesine olanak tanır. Güçlü arama aracı ve tek tıklamayla kurtarma özelliği, kaybolan mesajların bulunmasını ve geri yüklenmesini kolaylaştırır. E-posta gizliliğiniz önemlidir.

Dünyanın dört bir yanındaki müşteriler, işletmelerinin ilerlemesini sağlayan profesyonel e-posta ürünleri sağlamak için HOSTAPOTa güveniyor. Türkiye’nin en büyük e-posta sunucusunu verilerini emanet etmiş olan milyonlara katılın, mümkün olan en yüksek güvenlik standartlarıyla korunan bilginin içinde güvende olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top