Şirket Hakkında

Hostapot Bilişim Teknolojileri, MhzBilisim İnternet Hizmetleri firmasının alt iştiraki olup 2020 Aralık ayında İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Firmamız üst düzey bilgi, şeffaflık, kalite ve güvenilirlik doğrultusunda hizmet vermektedir. Hostapot Bilişim Teknolojileri; web hosting, reseller hosting, wordpress hosting, vds, vps, ssl, email hosting hizmetleri vermekte olup bireysel ve kurumsal müşterilerine 7 gün 24 saat destek sağlamaktadır.

 

Tamamıyla yeni nesil donanımlarla donatılmış sunucularımız, son sistem her biri sıfır SSD Enterprise diskler kullanmaktadır. Sunucularımız Türkiye / İstanbul Radore Veri Merkezi altyapısında barındırılmakta olup, 10GBit port 1Gbit hat çıkışına sahiptir. %99.5 uptime garantisi ile web siteleriniz Hostapot güvencesinde olup 7 gün 24 saat destek veren alanında uzman ekibimizle siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemekteyiz.

 

Fiyat politikamız, verilen hizmetin karşısında en uygun fiyatlandırma politikası olarak benimsenmiş olup tüm hizmetlerimiz Türk Lirası ile satışa sunulmuştur. Artan doviz kurlarını Hostapot en geri planda tutup uygun fiyat politikasıyla hizmet vermeyi gayret etmektedir.

Neden biz?

 

  • Tamamıyla Türk sermayesi ile kuruldu,
  • Tüm sunucularımız son sistem donanımlar,
  • %99.5 uptime garantisi,
  • 1 Gün para iade garantisi,
  • En uygun fiyat politikası,
  • 7 gün 24 saat aktif teknik destek ekibi.

 

Daha bir çok özelliğimizle sizlere hizmet veriyoruz.